Kontaktujte nás: 774 424 369 | info@strafinpo.cz

Strategické finanční a investiční poradenství

 

   

Při poskytování poradenských služeb spolupracuji s podnikateli, kteří se rozhodují o prodeji svých společností, hledají investory, nebo mají zájem společnost odkoupit a pro své záměry hledají vhodné zájemce, či investory.

   

  

Přehled aktuálních investiční příležitosti, u kterých nabízíme možnost odkupu společnosti, případně hledáme investora:

 

  • Nabízíme k prodeji 100% podíl na zavedené potravinářské výrobní společnosti zásobující svými produkty region Praha a blízké okolí. Požadovaná prodejní cena se pohybuje okolo 10 - 12mil. CZK (hodnota společnosti bude zájemci věrohodně doložena).

 

  • Hledáme investora pro rozvoj volnočasového projektu. Jedná se o běžící, již samofinancovatelný projekt, který však pro realizaci ambiciozních podnikatelských aktivit potřebuje dodatečné vlastní zdroje pro dosažení na bankovní financování. Zdroje od investora a následně získané bankovní financování budou směřovány na nákup hmotných aktiv s uspokojivou obrátkovostí. Požadovaná výše investičních prostředků 5mil. CZK - 8mil. CZK. Projekt sídlí v Praze, ale má celorepublikový dosah.

 

  • Hledáme vhodného investora, který má zájem o zhodnocení finančních prostředků použitím na doplnění zdrojů pro odkup 100% podílu na ziskové výrobní společnosti se zavedenou průmyslovou výrobou nedaleko Prahy. Jednalo by se o investici v objemu 10 až 20mil. CZK. Investor by se spojil s managementem, který má letité zkušenosti v oboru a na odkupu společnosti by se finančně rovněž podílel. Management má jasnou představu, jak společnost dále vést a rozvíjet, pro dokončení transakce však potřebuje dodatečné finanční prostředky. Spolu s vloženými prostředky získá investor možnost spolupodílet se na strategii dalšího rozvoje společnosti.

 

** veškeré podrobnosti k výše uvedeným příležitostem jsou z důvodu potřeby zachování citlivých informací k dispozici na vyžádání a po podpisu dohody o zachování důvěrnosti informací, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.